ROZEWIE INVEST ORLIK SP.J. to spółka deweloperska funkcjonująca od lat na pomorskim rynku nieruchomości wakacyjnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że projektując domy nad morzem bierzemy odpowiedzialność za jakość wolnego czasu, który spędzą w nim nasi Klienci. Ten czas to niezwykle ważny fragment Waszego życia, bo związany z wypoczynkiem, rodzinnymi wspomnieniami, beztroską i relaksem.

Dlatego zdefiniowaliśmy katalog naszych fundamentalnych wartości, które leżą u podstaw projektowania przestrzeni naszych osiedli. Jest to zespół znaczeń, którym posługujemy się tworząc przestrzeń, która z chwilą zakończenia prac budowlanych zostanie wypełniona Państwa życiem.

NASZE WARTOŚCI

Nasze wartości, którymi się kierujemy to bezpieczeństwo, natura, rodzina, zieleń i architektura.

Dom dla człowieka , niczym port dla statku, jest synonimem bezpieczeństwa. Dlatego stawiamy zawsze na rozwiązania, które zagwarantują Państwu pewność i dadzą kontrolę nad wszystkimi funkcjami domu. 

Dom to miejsce, które jest kanwą dla rodzinnych spotkań i wspomnień, to miejsce w którym materializuje się wspólnota.  Dom zatem jest obietnicą dobrego wspólnego czasu i tłem, w którym funkcjonuje rodzina.

Dom to miejsce na Ziemi, które pozwala cieszyć się pięknem otoczenia oraz formy, w której odbijają się nasze wyobrażenia o pięknie i harmonii.

To właśnie staramy się przekazać, projektując nasze osiedla.

Wojciech Orlik, właściciel

Dbamy o najwyższy standard architektury

…….. dlatego architekturze naszych osiedli nadajemy najwyższy priorytet. Staramy się, by dom był ergonomiczny, wygodny w korzystaniu, otoczony zielenią oraz aby przekazywał prawdę o tym, co dla nas jest piękne.

Żaden dom nie powinien stać na wzgórzu lub czymkolwiek. Dom powinien być obok wzgórza, należeć do niego. Wzgórze i dom powinny razem żyć szczęśliwie.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług

Wojciech Orlik
Tel: +48 608 088 906
e-mail: info@rozewieinvest.pl

Agnieszka Michalska
Tel: +48 668 360 154
e-mail: info@rozewieinvest.pl

ROZEWIE INVEST ORLIK sp. j.
ul. Bydgoska 23,
81-322 Gdynia

KRS: 0000878922
NIP: 5862330778
REGON: 380034875